Vi hör gärna av oss!

Behöver ditt företag hjälp med förändring, eller är du sugen på att jobba här?





    Vad vi kan och erbjuder

    Vi är experter inom CX och agil transformation. Vi kan hjälpa er i alla delar av förändringscykeln, från att identifiera behov, till att genomdriva förändring och skapa bestående effekter. Som specialister med kompetens inom både verksamhetsprocesser , IT-lösningar och agila transformationsramverk gör vi förändringsresan både kostnadseffektiv och värdeskapande.

     

    Välj att ta hjälp av erfaren specialist i era egna projekt, eller låt oss ta ansvar för leveransen, från ax till limpa.

    Vi kan verksamhet och IT inom CX

    Våra konsulter kan bidra med expertkompetens inom

    Digital marknadsföring och försäljning

    Vi vet hur man skapar en effektiv marknads- och säljorganisation och utvecklar den digitala kundinteraktionen. Vår expertis sträcker sig från exempelvis marketing automation, CRM-system, pris och avtalshantering (CPQ:er) till e-handel.

    Några av de system som vi kan bidra med kompetens inom är Salesforce Marketing Cloud, Sales Cloud, Pardot samt Microsoft Dynamics 365

    ....eller kompetens inom

    Digital orderhantering, leverans och kundservice

    Några av de områden vi har stor erfarenhet av är, omnikanal-lösningar, ärendehantering, self-service, knowledge management samt digital orderhantering.

    Exempel på lösningar som vi ofta arbetar med är Salesforce Service Cloud, Salesforce Communities samt Microsoft Dynamics 365 Service

    vår teknikerfarenhet är bred och omfattar även

    Frontend-utveckling .NET/Node.js/Web Components

    CX-kompetensen kombinerar vi med expertis inom agila ramverk och vi kan hjälpa er i alla delar av förändringscykeln

    Antingen tar ni hjälp av en specialist eller ett team

    Vi kan leverera på era villkor oavsett om ni vill köpa kompetens eller en lösning

    Hur kan vi hjälpa er?

    Beskriv era behov så kan vi fortsätta dialogen och se hur vi kan hjälpa just er